Jste finančním poradcem?
Potom my zařídíme 

Vaši přítomnost 

na internetu.

72%, resp. 3 miliony českých domácností 

je online

97% českých domácností 

s nejvyššími příjmy 

je online

profinancniporadce.cz

webové stránky a služby pro finanční poradce

o nás

o projektu profinancniporadce.cz

Vážené finanční poradkyně,

vážení finanční poradci,

krátce a jednoduše - zajišťujeme finančním poradcům viditelnost v digitálním světě. Vytváříme a spravujeme webové stránky, přičemž je stále aktualizujeme novými články. Finanční poradce je v on-line světě přítomen jak díky webovým stránkám a e-mailové adrese (či adresám), tak díky pravidelnému kontaktu s klienty prostřednictvím rozesíláných newsletterů.

Rozsah našich služeb je popsán v sekci "služby" a webové stránky na výběr se nacházejí v sekci "portfolio". Nezapomeňte, prosím, že stránky i služby všemožně upravujeme podle přání klientů k jejich plné spokojenosti. Pro začátek ovšem úplně stačí mít vybraný návrh stránek a newsletteru.

Webové stránky a služby jsme Vám schopni zajistit opravdu rychle. S Vaší spoluprací je zajistíme do několika dnů. Navíc - součástí našich služeb jsou bezplatné konzultace, v rámci kterých Vám poradíme, jak se pohybovat v digitálním světě.

Pro využívání našich služeb je nezbytné uzavřít smlouvu. Vztah mezi klientem (uživatelem) a námi (provozovatelem) se řídí podle obchodních podmínek.

Naše webové stránky a služby pro finanční poradce stojí 990,- korun měsíčně.

Jsme si jisti - a navíc na tom stále pracujeme -, že nabízíme ty nejlepší služby pro finanční poradce v této oblasti trhu.

V případě Vašeho zájmu či Vašich dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Theodor Spitzer, provozovatel