Jste finančním poradcem?
Potom my zařídíme 

Vaši přítomnost 

na internetu.

72%, resp. 3 miliony českých domácností 

je online

97% českých domácností 

s nejvyššími příjmy 

je online

profinancniporadce.cz

webové stránky a služby pro finanční poradce

portfolio

návrh 1

Moderní webová stránka, která od prvního kliknutí vyplní displej jakéhokoliv zařízení Vašich klientů a zároveň zaplní jejich mysl myšlenkami o Vaší modernosti a efektivnosti. Tato webová stránka je vhodná pro malý i vetší počet položek.


návrh 2

Úsporný ale přesto výkonný design této webové stránky napoví Vašim klientům, že jste poradcem, který vyřeší jejich nesnáze rychle a jeho jednání bude přímé. Tato webová stránka je vhodná pro menší počet položek.


návrh 3

Krásná webová stránka okouzlí city Vašich klientů. A s její krásou se také pojí její praktičnost. Tato webová stránka je vhodná pro jakýkoliv počet položek, ale není vhodné ji používat bez článků-newsletterů.


návrh 4

Uměřený design této webové stránky vypovídá o Vašem klidu a rezervovanosti. Ale v klidu spočívá síla a to jak v osobním jednání, tak při řešení finanční problematiky. Tato webová stránka je vhodná pro menší až střední počet položek.


návrh 5

Tato praktická webová stránka je odměřená, konzervativní a v dobrém slova smyslu jednoduchá. Všechny informace poskytne rychle a přehledně. Tuto webovou stránku lze doporučit pro menší až střední počet položek.


návrh 6

Hledáte-li stránku, jež v sobě snoubí starší webový design s moderní funkčnosti, pak je to právě ona. Tato webová stránka je vhodná pro oslovení starších klientů a je ideální ji používat s menším počtem položek.


návrh 7

Chcete-li od počátku oslovit své klienty řadou fotek, díky kterým by mohli ztotožnit svou situaci s Vaší nabídkou, pak je to ta správná webová stránka pro Vás. Tato webová stránka se hodí pro menší počet položek.


návrh 8

Nebe s mraky a umělecká koláž hned na úvod této webové stránky naznačují hravou mysl a kreativitu finančního poradce, který je používá. Tato webová stránka je vhodná pro menší počet položek.


návrh 9

Z této webové stránky již od počátku sálá jasnost, přehled a řád. Finanční poradce, který ji využívá, uvažuje analyticky a prakticky. Tato webová stránka je vhodná pro jakýkoliv počet položek.


návrh 10

Tato webová stránka sází na jednoduchost a co největší praktičnost. Její přehlednost naznačuje, že ji užívající finanční poradce je zaměřen na efektivitu a je cílevědomý. Tato webová stránka je vhodná pro malý i velký počet položek.


Nejenže všechny návrhy samozřejmě upravujeme podle přání klientů, ale navíc nové návrhy ještě přibydou. Nicméně, máte-li svůj vlastní nápad, svou vlastní představu o svých finančně-poradenských webových stránkách, která se Vám zdá neslučitelná s předchozími návrhy, kontaktuje nás a domluvíme se.

Zároveň s výběrem základního vzhledu stránky je také možné vybrat si vzhled-design newsletterů.